CESTY

BIKEPACKING LADAKH  2016

Ladakh, Indický Himálaj

Ladakh je mezi cykloturisty dobře znám. Avšak všichni se drží jen na hlavní trase Manali - Leh - Kargil. Mým cílem bylo v Ladaku projet především místa kam se na kole nejezdí. Podařilo se mi projet i místa která dřív nepřipadala v úvahu jako Marha valley, nebo Shyok valley. 

AZUB WINTER BAIKAL 2015

Jezero Bajkal

Nápad na zimní přejezd Bajkalu jsem dostal už v létě 2014 když jsem tam byl cestou do Japonska. K mé velké smůle jsem se trefil do roku, kdy byly velice špatné podmínky a tak se mi přejezd nepodařilo dokončit.

Z IRSKA DOMŮ  2014

Dublin - ČR

Z New Yorku jsem přeletěl do Dublinu a po malém kolečku po Irsku zamířil zpět do Čech. Další měsíc na cestě znamenal dokončení pomyslného okruhu kolem severní polokoule.

KOLEM AMERIKOU  2014

San Francisco - New York

Přirozeným pokračováním cesty do Japonska byl přejezd Severní Ameriky. Tedy alespoň USA. Cesta ze San Francisca do New York City trvala tři měsíce a měřila 7000km.

CESTA ZA VÝCHODEM SLUNCE  2013

Mladá Boleslav - Tokio

V roce 2013 jsem poprvé nasedl na kolo s úmyslem cestovat. Moje první velká cesta trvala 6 měsíců a měřila necelých 15000 kilometrů. Trasa vedla z Mladé Boleslavi dál na východ přes Slovensko, Ukrajinu, Rusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Mongolsko, Jižní Koreu až do Japonska.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now